PİLPEDforFISH Yoğun Emici Balık Pedleri

Ürün Özellikleri:
- Taze balık ürünlerinin nakliyesi esnasında (genelde hava yolu tercih edilir) polistiren kutular kullanılır. Bu kutuların içerisinde balığın tazeliğini korumak için yoğun oranda buz bulunur. Buz, yolda erir ve nakliye aracının da sallanması sonucu kutudan taşıp zemine akar. Bu durum, dayanılamayacak kadar kötü kokulara sebep olur. PİLPEDforFISH bu sorunun çözümü için balık üreticileriyle işbirliğimiz neticesinde üretilmiş özellikli bir üründür.
- Dört tarafı kapalıdır. Ürünün ortasındaki yüksek emici kısım; gıda ile temasa uygun selüloz ve süper emici polimerden oluşmaktadır. Ürünün üst ve alt kısmı gıda ile temasa uygun nonwoven malzemeden oluşmaktadır.
- PILPEDforFISH 15x25 cm ölçülerinde olup 1000 ml buzlu suyu 10 dakikadan kısa bir sürede hızlıca emip içerisinde jelleştirir.
- İstenmeyen sıvı, PİLPEDforFISH’in merkezinde yer alan yoğun SAP sayesinde pedin içinde hapsolur. Bu sayede suyun dökülmesi ve kötü kokuların oluşması engellenmiş olur. PİLPEDforFISH erimiş buz suyunu emdiğinden, nakliye ambalajı içindeki soğuk hava daha uzun sure muhafaza edilmiş olur ve böylece ürünler görüntüleri bozulmadan çok daha temiz bir şekilde sevk edilmiş olur.
- Tüm ürünlerimiz ISO 9001 ve HACCP Gıda Güvenliği prensiplerine göre Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın izniyle üretilmektedir.
- Balık üreticilerinin ihtiyacına yönelik farklı boy, renk ve emicilikte ürünler de üretilebilmektedir.

Standart Ölçülerimiz :
TİPEBATEMME KAP.KOLİ İÇİ ADEDİ
PİLPEDforFISH150*250 mm1 litre (+/-5gr.)400
Kullanım Alanları:
- Taze deniz ürünleri üreticileri, taze deniz ürünleri taşıyan lojistik firmaları tarafından kullanılır.
Çalıştığımız Renkler:
Ana Renkler: Standart olarak çalıştığımız renklerdir.

Diğer Renkler: Bu renklerden stok tutulmaz. Talep üzerine üretilir.

Ambalajlama:
- Ürünler gıda ile temas spesifikasyonlarına uygun özel bir poşet içerisine konulur ve sonrasında kolilenir.
- Koli Ölçüsü : 470(en) x 385 (boy) x 440 (yükseklik) mm
- 1 palete 30 koli ürün sığar
- 1 x 40 HC içerisine 25 palet üzerinde 750 koli ürün sığar.
[ess_grid alias="3-pilmed"]