Kalite Politikamız

Anadolu kültüründe önemli bir yer tutan Ahilik’de kalitesiz iş yapanlara meslektaşları özdenetim uygularmış. Kişinin kalitesiz iş yaptığı ortaya çıkarsa “Pabucunu dama asarlarmış”. Bu hareket, o dükkandan belli bir müddet için alışveriş yapılmayacağı anlamına gelirmiş.
Kalitenin tarihi çok eskilere dayanır. Kalite bir yaşam felsefesidir.

Kurumun hedeflerinin müşterilerine odaklı olması, o kurumu yücelten önemli bir husustur. Tüm yapılan işlerin müşteriler için değer yaratma kriterine göre değerlendirilmesi kurumun verimli çalışmasına yardımcı olur. Kurumun ürün ve hizmetlerinin cazip olmasını sağlar.

Elhadefler olarak işlerimizde satışa değil, yaratılan katma değere odaklanıyoruz. En yüksek katma değerin sürekli iyileşme, yaratıcılık ve yenilikçilik ile sağlanabileceğini unutmuyoruz.

İşte bu sebeple 1941’den beri insan için ürettiğimizin bilincinde olarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Diğerlerinden “farklı olmamız” gerektiğini biliyoruz.
Müşterilerimize yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimizle rahat, ekonomik ve sağlıklı konsept çözümler yaratabilmektir.
Üretimi yapılan her ürün çeşidi için uluslararası standartlara uyum sağlamak, üretilen ürünlerin müşteri beklentilerini ve memnuniyetini sağlamak amacıyla kalite sistemini sürekli geliştirmek ve sektörün ihtiyaçlarına uygun yeni ürünler sunmak taahhüdümüzdür.
1941 yılından gelen tecrübemizle hizmet verdiğimiz alanlarda global arenada yön belirleyici küresel liderlerden biri olmayı hedefliyoruz.