POPİFİKS

Düşünün ! Çocuğunuza tuvalet eğitimi veriyorsunuz. Dışarıya çıktınız ve hiçbiryerde hijyenik bir tuvalet seçeneği yok. POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’nizi özel çantasından çıkarıyorsunuz, ürünün ayaklarını dik konuma getiriyorsunuz, POPİFİKS DOĞADA ÇÖZÜNEBİLİR EMİCİ PED’i ürünün ayaklarından geçiriyorsunuz. Saniyeler içinde sorununuz çözülüyor. Çocuğunuz tuvaletini yaptığında, POPİFİKS DOĞADA ÇÖZÜNEBİLİR EMİCİ PED’i taktığınız yerden çıkartıyor, ucunu bağlıyor ve çöpe atıyorsunuz ! İşte pratik çözüm !

POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’ni ayrıca kendi kullandığınız tuvalet üzerinde çocuğunuza tuvalet eğitimi vermek içinde kullanabiliyorsunuz. Ürünün bacaklarını 180 derecede sabitlemeniz bunun için yeterli. Yine saniyeler içerisinde sorununuz çözülüyor.

Pratik arkalığı sayesinde çocuğunuz sırtını dayayarak kendi dengesini kendi sağlar. Tuvalet eğitimi gibi psikolojik süreçlerde, çocuğun kendine güvenini arttıran bir etmendir.

POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ ‘ni katladığınızda küçücük olur… Bagajınızda, dolabınızda o kadar küçük bir yer kaplar ki şaşırırsınız !

Hemen bir tane edinmenizi tavsiye ederiz.

POPİFİKS TUVALET EĞİTİM SETİ NEDİR ?
Çocukların tuvalet eğitimi genelde zorlu bir süreçtir.

Popifiks Tuvalet Eğitim Seti sayesinde ebeveynlere çokça sıkıntı yaşatan bu dönem artık sona erdi.

Popifiks Tuvalet Eğitim Seti, çocuklarınız için sıkılmadan kolay ve hızlıca tuvalet eğitimi alabilecekleri bir araç; siz ebeveynler içinse gittiğiniz heryerde kolaylıkla kurabileceğiniz pratik bir çözümdür.

Popifiks Modüler Tuvalet Eğitim Seti, modüler ve pratik yapısı sayesinde evde ya da dışarıda, özel çantası içerisinde kolaylıkla taşıyabileceğiniz ve her an gönül rahatlığıyla çocuğunuzun ihtiyaçlarını giderebileceğiniz iki sistemli bir tuvalet setidir.
POPİFİKS DOĞADA ÇÖZÜLEBİLİR EMİCİ PED NEDİR ?
POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’Nİ DIŞARIDA KULLANABİLMEK İÇİN “POPİFİKS DOĞADA ÇÖZÜLEBİLİR POŞETLİ EMİCİ PED” ÜRÜNLERİNİ KULLANMANIZ GEREKMEKTEDİR.

BU ÜRÜN, POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ İÇİN ÖZEL OLARAK DİZAYN EDİLMİŞ, DOĞADA ÇÖZÜNEBİLİR POŞETİ VE POŞETİN İÇERİSİNE ENTEGRE EDİLMİŞ YÜKSEK EMİŞ GÜCÜNE SAHİP, HAVA GEÇİRMEZ PEDİYLE HİJYENİK VE GÜVENLİ BİR KULLANIM SAĞLAR.

10 ADETLİK PAKETLER HALİNDE SATILAN “POPİFİKS DOĞADA ÇÖZÜLEBİLİR POŞETLİ EMİCİ PED” YEDEKLERİNİZİ DE TUVALET EĞİTİM SETİ’Nİ ALDIĞINIZ NOKTALARDAN İSTEMEYİ UNUTMAYINIZ !

NOT: NAYLON POŞETLER TEHLİKELİ OLABİLİRLER. BOĞULMA TEHLİKESİNE KARŞI POŞETLİ EMİCİ PEDLERİ BEBEK VE ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ.
POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ KUTUSUNUN İÇİNDE NE VAR ?
1 ADET POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ

1 ADET POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ ÇANTASI

2 ADET POPİFİKS DOĞADA ÇÖZÜLEBİLİR POŞETLİ EMİCİ PED

KULLANIM ÖNCESİ DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR
- 16 AYDAN İTİBAREN KULLANILIR.
- KULLANIM ESNASINDA ÇOCUĞUNUZUN BAŞINDA BEKLEYİNİZ ! ÇOCUĞUNUZU YALNIZ BIRAKMAYINIZ ! BU ÜRÜN BİR OYUNCAK DEĞİLDİR !
- NAYLON POŞETLER TEHLİKELİ OLABİLİRLER. BOĞULMA TEHLİKESİNE KARŞI POŞETLİ EMİCİ PEDLERİ BEBEK VE ÇOCUKLARDAN UZAK TUTMAK GEREKMEKTEDİR.
- POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’NİN BACAKLARINI KONUMLANDIRIRKEN HER POZİSYONDA KLİK SESİ GELDİĞİNDEN EMİN OLUN!
- DENGE İÇİN BACAKLARIN BAĞLI OLDUĞU HER 4 OYNAR BAŞLIĞIN DA YUVASINA TAM OLARAK YERLEŞTİĞİNE EMİN OLUN !
- POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’NİN İLK KULLANIMDA BİRAZ SERT OLDUĞUNU FARKEDECEKSİNİZ. BİRKAÇ KULLANIMDAN SONRA BU SERTLİK KAYBOLACAKTIR.
- İLK KULLANIMDAN EVVEL POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’Nİ SABUNLU SUYLA YIKAYINIZ.
- BELİRTİLEN DİREKTİFLERE UYGUN KULLANIRSANIZ “POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ” 25 KG’A KADAR ÇOCUKLARI TAŞIYABİLECEK YAPIDADIR.
1. YOLCULUK İÇİN PRATİK TUVALET EĞİTİMİ:
- Bacakları açın ve dik konuma getirin
- Bacakları yukarı doğru 1 kademe ittirin. Destek noktası yuvaya girdiğinde “klik” sesi çıkaracaktır.
- Poşetli emici pedi, pedin emici kısmı yüzüstü gelecek şekilde yerleştirin.
- Poşetin kenarlarını resimde göründüğü gibi POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’nin ayaklarına geçirin
- Çocuğunuzu POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’nin üzerine oturtun. Arkasına yaslanmasını ve tuvaletin ayaklarındaki deliklerden tutunmasını sağlayın.
- Kullanım sonrası poşetli emici pedi POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’nin ayaklarından çıkarın.
- Torbanın serbest uçlarını hava geçirmeyecek şekilde sıkıca bağlayın ve kirli poşetli emici pedi çöpe atın.
- Yeni bir poşetli emici pedi tuvalete evvelden tarif edildiği gibi takabilir ve ilerideki kullanım için hazır edebilirsiniz.
- Bacakları aşağıya doğru 1 kademe çekin ve her iki bacağı da iç kısma doğru katlayın. POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’ni bu şekilde tekrar taşınabilir hale getirdiniz.
-POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’ni özel koruma çantasının içine yerleştirin.

2. EVDE TUVALET EĞİTİMİ :
- Bacakları tam yatay pozisyona getirin. Destek noktası yuvaya girdiğinde “klik” sesi çıkaracaktır. POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ şimdi kullanıma hazırdır.
- POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’ni yetişkin tuvaletinin öndeki yarısına yerleştirin.
- Bacaklar güvenlik ve konfor sağlamak amacıyla “kaymaz” malzemeden üretilmiştir.
- Çocuğunuz sırtını POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’nin kapağına yaslamasına yardımcı olun ve tuvalet üzerindeki dengesini sağlayın.
- Ürünün kullanımı bittiği zaman bacakları tekrar POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’nin içine doğru katlayınız.
- POPİFİKS MODÜLER TUVALET EĞİTİM SETİ’ni özel koruma çantasının içine yerleştirin.

KATALOGLAR
- Katalog