HABERLER & FUARLAR

DUBAI HOTEL SHOW EXHIBITION 17-19.09.2016

ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI ANTALYA 22-24.01.2014

ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI ANTALYA 20-23.01.2013

BEBEK ŞENLİĞİ ISTANBUL 3-5.06.2012

ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI ANTALYA 18-21.01.2012

KENYA INTERNATIONAL TRADE EXHIBITION 10-15.06.2010